Треньорът на Арда Кърджали Николай Киров остана разочарован от загубата с 0:1 от ЦСКА на финала за Купата на България. "Червените" спечелиха големия мач с гол на Бисмарк Чарлс в 85-ата минута и за 21-ви път в историята си грабнаха трофея.
"Така е на финал, няма как да има равенство, винаги единият губи. Финалът се решава от грешки, сгрешихме в края, те се възползваха. Не мисля, че имаше някаква разлика в представянето на отбора. Съжалявам за състезателите, защото хвърлихме всичко, но животът продължава, няма да сме с наведени глави. Втората част мисля, че стояхме по-добре на терена, едно хубаво преживяване на момчетата. Тъжен край за жалост, но нямаме от какво да се срамуваме, изиграхме един добър двубой, сега ще се наложи да избегнем още един", каза Киров.








Рецепта от тефтера на баба: Тиквички с яйца и сирене
18 месеца затвор за шофьор на камион, хванат с амфетамин и кокаин в София
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Хорозов, ЦИК: Ще надграждаме и ще увеличим доверието
Рекордна корупция у нас за последните 27 години
Произведени в САЩ ракети "Ръждясал кинжал" поразиха руски завод
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Банан на колела е най-спираната за проверка кола
Над милион км без сериозни повреди - този път с MINI Cooper
Audi A3 получи двойно по-голям пробег на ток
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Аспекти на логопедичната рехабилитация при тумори на глава и шия
6 ползи от хапването на череши
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
Коментари
Напиши коментар17:55 | 24 апр 2024 г.
01:42 | 20 май 2021 г.
01:03 | 20 май 2021 г.
23:08 | 19 май 2021 г.
22:19 | 19 май 2021 г.
22:16 | 19 май 2021 г.
Напиши коментар